Fail. Fail.

Autor: Radoslav Procházka | 15.3.2012 o 20:07 | Karma článku: 19,49 | Prečítané:  8476x

Keby som chcel priliať olej do ohňa, napíšem, že azda niet výpovednejšej skratky o súčasnom stave pravice na Slovensku, ako sú tragikomické aritmetické šarvátky v jednej opozičnej strane, a súboj o flek vo vedení parlamentu medzi dvoma ďalšími opozičnými stranami. Ale nechcem, takže nenapíšem radšej nič. Alebo predsa, tri vety. Nie, desať.  

 

Ad 1: Jediné zaujímavé číslo, s ktorým budeme musieť pracovať, je to, že z tých necelých dvesto tisíc ľudí, čo hlasovali aj krúžkami, len asi pätnásť tisíc krúžkovalo oboch zároveň, zvyšných 180 tisíc krúžkovalo buď jedného alebo druhého. Uff.

Ad 2: Tí štyria podpredsedovia sú tam hlavne - aj keď nie len - na to, aby sa striedali pri vedení schôdzí. Lenže skúsenosť z ostatného roku a pol nás naučila, že sa to dá zvládnuť aj v prípade, ak sa vo vedení schôdzí nestriedajú piati, ale iba štyria ľudia. V skratke, ja mať 83 mandátov,  nechal by som prehovoriť svoj súcit a ukončil by som tú nedôstojnú ruvačku tak, že by som obmedzil podpredsedov na troch, dvaja samovládni, jeden opozičný. Aspoň nejaká úspora, nie?

Že reštart pravice...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Ani vyšetrovanie Dúhu nepripraví o verejné zákazky. Pozrite sa, čo stavia

Zmluva na výstavbu tunela za 500 miliónov eur rieši korupciu, vyšetrovanie daní nie.

KOMENTÁRE

Keď je na výber medzi Dúhou a Váhostavom

Kde uviazlo trestné oznámenie vyzerá ako otázka na policajných šéfov.


Už ste čítali?